İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´nın 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´nın 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Mesajı

Tükürün milleti alçakça vuran darbelere!

Tükürün onlara alkış dağıtan kahbelere!

-          M.Akif ERSOY

 

Tarih boyunca birçok askeri müdahale girişimine maruz kalan ülkemiz, 15 Temmuz 2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerine sızan bir grup vatan haini teröristin darbe teşebbüsüne şahit oldu.

Ülke tarihinin en büyük ihaneti olan 15 Temmuz darbe girişiminde hainler vatanı işgal etmeye, millet iradesini yok etmeye, Cumhuriyeti yıkmaya kastetmiş; milletin silahını yine millete yöneltmiştir.

Büyük Türk milleti Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın çağrısıyla milletine, bayrağına, vatanına, devletine sahip çıkmak için meydanlara akın etmiş terör örgütünün eli kanlı teröristlerine karşı eşine daha önce rastlanmamış bir direniş göstermiştir. 248 vatandaşımızın şehit, 2196 vatandaşımızın ise gazi olduğu Türkiye´nin en uzun 48 saatinde milletimiz dünyada eşi benzeri görülmemiş bir destan yazmıştır.

 

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Günü´nde; milleti, vatanı, bayrağı uğruna canını veren tüm şehitlerimizle birlikte 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. 

 

          Cemil SARICI
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.