İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI’nın 2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılı kapanış mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI’nın 2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılı kapanış mesajı

        28 Eylül 2015 Pazartesi günü başlayan 2015-2016 Eğitim Öğretim yılını 17 Haziran 2016 Cuma günü tamamlamış bulunuyoruz.

Sevgili Öğrenciler;

         Yıl boyunca göstermiş olduğunuz çabalarınızın karşılığı olarak karnelerinizi aldınız ve tatili hak ettiniz. Tatil, sizin için bir yandan dinlenme, diğer yandan da kendinizi değerlendirmeniz için bir fırsattır. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirerek, yeni eğitim-öğretim yılına ideallerinize bir adım daha yaklaşmış olduğunuzun bilinci ve şevki ile başlayacağınıza yürekten inanıyorum.

Sevgili Veliler;

         Çocuklar bizim hayattaki en değerli varlıklarımızdır. Onların iyi bir eğitim almaları ve gelecek için sağlam adım atmış olmaları hepimizin ortak hedefidir. 2015-2016 Eğitim - Öğretim yılının sonuna geldik. Çocuklarımız karne heyecanı yaşamaktadırlar. Yaz tatili süresince çocuğunuzun farklı ilgi ve yetenek alanlarını keşfedebileceği farklı etkinlik fırsatları oluşturmaya çalışın. Israrcı ve kırıcı olmayın. İçten ve samimi olun. Onun neler hissettiğini anlamaya, onunla empati kurmaya çalışın.

 Fedakar Öğretmen Arkadaşlarım ve Değerli İdarecilerim;

         Bu eğitim - öğretim döneminde de yoğun ve yorucu bir süreç yaşayan, öğrencilerimizi yetiştirmek için emek harcayan, başarılı ve huzur dolu bir öğretim döneminin yaşanmasına katkıda bulunan,  tüm öğretmenlerimize ve idarecilerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

         Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize, yaz tatilini en iyi şekilde geçirmelerini temennisi ile iyi tatiller diliyorum.

 

       Cemil SARICI
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.