İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI’nın 2016 - 2017 Eğitim Öğretim yılı kapanış mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI’nın 2016 - 2017 Eğitim Öğretim yılı kapanış mesajı

       09.06.2017 Cuma günü itibariyle akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda verimli ve başarılı geçen 2016-2017 eğitim öğretim yılını tamamlamış bulunuyoruz.

 Sevgili Öğrenciler,

       Bugün, bir yıllık çalışmalarınızın karşılığı olarak karnelerinizi aldınız. Unutmamalısınız ki karnelerinizde yazılı olan notlar zekâlarınızın değil derslerinizde gösterdiğiniz çabanın göstergesidir.  Notlarınızı bu açıdan değerlendirirseniz önümüzdeki yıl nasıl bir rota çizmeniz gerektiğinin de farkında olmuş olursunuz.

     Bir yılın sonunda artık tüm yorgunluğunuzu atacağınız, kendinizi değerlendireceğiniz ve ailenizle doyasıya vakit geçireceğiniz uzun bir tatile giriyorsunuz. Bu tatil günlerinizi en güzel şekilde değerlendirip yeni eğitim yılına daha zinde ve daha güçlü bir şekilde girmenizi temenni ediyorum.

       Tabi ki kitaplarla olan dostluklarınızı unutmadan…

 Sevgili Veliler,

    Bugün çocuklarınızın sevinçlerine de hüzünlerine de ortak olacağınız bir gün. Çocuklarınızın karnelerini elinize aldığınızda, kendi öğrencilik yıllarınızı da hatırlayarak onlarla empati kurmayı unutmayalım. Bugün eleştiri günü değil, her koşulda onların yanında olduğunuzu göstereceğiniz bir gündür. Onlara bugünü özel hissettirin ve birlikte vakit geçirmeye çalışın.

 Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım ve Değerli İdarecilerim,

      Sizlerin yoğun mesaileri ve fedakâr çalışmalarıyla bir eğitim öğretim yılını daha geride bırakıyoruz. Her bitişin yeni bir başlangıç olduğu bilinciyle hareket eden, öğrencilerimizi yetiştirmek için emek harcayan, başarılı ve huzur dolu bir öğretim döneminin yaşanmasına katkıda bulunan,  tüm öğretmen ve idarecilerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

       Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize, iyi tatiller diliyorum.

   

          Cemil SARICI
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü 

 

 

 

 

 

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.