İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI’nın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI’nın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Mesajı

  Değerli Çalışma Arkadaşlarım, Kıymetli Velilerimiz ve Sevgili Öğrenciler,

    18 Eylül Pazartesi günü büyük bir heyecan ve umutla başladığımız 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının 1. dönemini yoğun bir çalışmanın ardından tamamlamış bulunmaktayız.

  Sevgili Öğrencilerimiz,

      Göz açıp kapanıncaya kadar geçen bu sürede hayatınızda birçok yenilik ve kazanım elde ettiğinize inanıyorum.

     Bu kazanımlarınızın her geçen gün artarak, kişiliğinize ve yarınlarınıza olumlu etkilerinin devamını temenni ediyorum. Uluslararası alanda varlığı her geçen gün artan ülkemiz, sizlerin ailesine, vatanına ve milletine yönelik katkılarıyla daha ileri seviyelere  ulaşacaktır.

      Karne notlarınız ne olursa olsun bugün almış olduğunuz karneleri başarı ya da başarısızlık göstergesi olarak kabul etmek yerine, güçlü ve zayıf yönlerinizi görme aracı olarak değerlendirmelisiniz.

 Kıymetli Velilerimiz,

   Çocuklarınız büyük gayretler sergileyerek bir dönemi geride bıraktılar. Karneler, öğrencilerin dönem boyunca okul yaşantılarında gösterdikleri performansın bir değerlendirilmesidir. Karnenin, hiçbir zaman çocuğunuzdan daha önemli olmadığını unutmayınız. 

 Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

     Ülkemizi daha iyi seviyelere çıkarabilmek için bayrağı teslim alacak olan çocuklarımızı ve gençlerimizi sizler yarınlara hazırlıyorsunuz. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemi boyunca yapmış olduğunuz özverili çalışmalar ve göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

     Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize, iyi tatiller diliyorum.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.