İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICInın öğretmenlerimize mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICInın öğretmenlerimize mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_17141229_img_1142kopya2.jpg)
2015–2016 Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte tatile ayrılan öğrencilerimizden sonra öğretmenlerimiz de, sene sonu mesleki çalışmalarını tamamlayıp 1 Temmuz 2016 Cuma günü itibariyle yaz tatiline girmiş oldular.
Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için büyük bir özveri ve gayretle çalışan meslektaşlarıma emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılına dinlenmiş olarak başlamalarını temenni ediyorum.
Cemil SARICI |
İlçe Milli Eğitim Müdürü |