İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cemil Sarıcı´nın İlköğretim Haftası Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cemil Sarıcı´nın İlköğretim Haftası Mesajı

Yeni bir inanç ve enerjiyle yeniden merhaba...


Farklı etkinliklerle; yıl içerisinde bir araya gelme imkânı bulamadığımız, büyüklerimiz, sevdiklerimiz ve dostlarımızla birlikte yaşadığımız güzelliklerle; not telaşından uzak okumalarımızla bir tatil dönemini daha geride bıraktık.


Yenilenmiş bir enerji ve heyecanla 2018-2019 eğitim öğretim yılına başlıyoruz. Huzurlu, verimli ve başarılı bir yıl olmasını diliyorum.

Ülkemizin yönetim anlayışındaki yenilenmeyi eğitime de yansıtarak gerek ulusal gerek uluslararası alanda ülkemiz insanının hak ettiği seviyeye ulaşması eğitim camiamızın temel hedefi olacaktır. Bunun inancı, azmi, fedakarlığı, yılmadan çalışmayı ve inovasyonu merkeze alacağımız uzun soluklu bir yürüyüş olacaktır.

Sevgili Öğrenciler,
Sizler bu yürüyüşün merkezindesiniz ve bu hedefe ulaşmak sizlerle devam edecek ve güçlenecektir. Bizler için değerli olan ne varsa kaybetmeden değerini bilmeliyiz. Bilgiyi ve teknolojiyi tüketen değil inovatif bir mantıkla üreten bir nesil olma yolunda hızımızı ve azmimizi artırmalıyız.


Saygıdeğer Öğretmenlerim ve İdareci Arkadaşlarım,
Sizlerin sevgisi, fedakârlığı ve sabrı yavrularımızın ülkemizin yarınlarını şekillendirirken ihtiyaç duyacağı donanımı ve gücü onlara kazandıracaktır.
Emeğiniz ve fedakârlığınız her türlü takdirin üzerindedir. Hızla değişen dünyada bizler onların yanında değil önlerinde olup öğrencilerimize ön açmalı, örnek ve rehber olmalıyız.


Değerli Velilerimiz,
Hepimizin önceliği çocuklarımız ve gençlerimizdir. Saygı, hoşgörü ve hakkaniyetin merkezde olduğu bir anlayışla okullarımıza ve yavrularımıza katkı sağlamanız bizler için anlamlı ve önemlidir.


Eğitimin tüm paydaşlarına verimli ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.