İlçe Müdürümüz Cemil SARICI, Avrasya Kitap Fuarını Ziyaret Etti.
![İlçe Müdürümüz Cemil SARICI, Avrasya Kitap Fuarını Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/27221753_photo_2019-02-27_22-08-30.jpg)
İlçe Müdürümüz Cemil SARICI, 27.02.2019 Çarşamba günü Yenikapıdaki Avrasya Gösteri Merkezinde açılan Uluslararası Avrasya Kitap Fuarını ziyaret etti. Fuardaki stantları ve İstanbul MEM Standını ziyaret etti.
Ayrıca Saat:13:00´da Basın Yayın Meslek Birliği ile İstanbul MEM´in ortaklaşa düzenlediği Korsan Kitaba Hayır Resim Yarışması Ödül Törenine katıldı. İstanbul MEM Müdürümüz Levent Yazıcı´nın da katıldığı törende Ortaokul ve Lise kategorilerinde yapılan Resim yarışmasında İlçemizden katılan Galatasaray Lisesi üçüncülük ödülünü aldı. Ödül töreine İl Müdürümüz Levent Yazıcı katılarak öğrencilere çeşitli ödüller verdi.