İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi tarafından, ilçemizde görev yapan müdür yardımcılarına yönelik eğitim programı düzenleniyor.
![İlçemiz Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi tarafından, ilçemizde görev yapan müdür yardımcılarına yönelik eğitim programı düzenleniyor.](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_25112522_6.jpg)
İlçemiz Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi tarafından, ilçemizde görev yapan müdür yardımcılarına yönelik, 25-27/01/2016 tarihleri arasında, "İş Hayatında İletişim, Mebbis, KBS Modülleri, E-Okul Modülleri" ile ilgili bilgilendirme eğitimleri Okçumusa İlkokulu ve Ayşe Ege Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam edecektir.