İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Öğrenci Meclis Başkanı seçimleri yapılmış olup, İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerinden Fulya KURT öğrenci meclis başkanlığına seçilmiştir.

İlçemiz Öğrenci Meclis Başkanı seçimleri yapılmış olup, İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerinden Fulya KURT öğrenci meclis başkanlığına seçilmiştir.

İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi´nin bir öğrencisi olarak  2015/2016 eğitim öğretim yılı okul öğrenci meclisi başkanlığı sıfatını, okulumu temsil ettiğim Beyoğlu ilçe Öğrenci Meclisi Başkanlığı düzeyine taşımış olmanın haklı gururunu yaşamaktayım.

Beyoğlu´nda öğrenci olmanın ayrıcalığını ve mutluluğunu okul arkadaşlarımla, öğretmenlerim ve okul yöneticilerimle paylaşmak adına çıktığım bu yolda; İlçe Öğrenci Başkanlığı görevine taşıma sürecinde desteğini esirgemeyen İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi ailesine teşekkürü bir borç biliyorum.

 Demokratik bir ülkenin aydınlık geleceği olan biz gençlere böyle bir olanak sağlayan öğrenci meclisi organizasyonunu aktif olarak değerlendirmek için tüm Okul Meclis Başkanı arkadaşlarımla birlikte el ele vererek çalışmanın gerekliliğine olan  inancımla görevime başlıyorum.

 Beyoğlu ilçesinde öğrenci olmanın önemini vurgulamak yolunda attığım bu önemli adımda başta bana oy veren tüm öğrenci arkadaşlarıma  ve  Beyoğlu  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şükranlarımı sunuyorum.

                                                                                                                        

 

                                                                                                                                                    Saygılarımla.

 

 

                                                                                                                  

                                                                                                                                                     Fulya KURT

 

                                                                                                                Beyoğlu İlçe Öğrenci Meclisi Başkanı

  

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.