İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde sanat atölyeleri kapsamında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Öğretim üyesi Doç. Dr. Seyit YÖREnin katılımıyla piyano öğrencileri ile workshop etkinliği gerçekleştirildi.
![İlçemizde sanat atölyeleri kapsamında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Öğretim üyesi Doç. Dr. Seyit YÖREnin katılımıyla piyano öğrencileri ile workshop etkinliği gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/27083614_1.jpg)
İlçemizde sanat atölyeleri kapsamında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Öğretim üyesi Doç. Dr. Seyit YÖRE’nin katılımıyla piyano öğrencileri ile workshop etkinliği gerçekleştirildi.
Etkinliğe, Firüzağa İlkokulu, Namık Kemal İlkokulu , Pirireis Ortaokulu piyano öğrencileri katıldı.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´nın da izlediği etkinlik sonunda hocamıza hediye takdim edildi.