İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Cemal Artüz İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Savaş ÜNLÜ´yü makamında ziyaret etti.
![İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Cemal Artüz İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Savaş ÜNLÜ´yü makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_09/21150138_0.jpg)
İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Cemal Artüz İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Savaş ÜNLÜ´yü makamında ziyaret etti.
Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Savaş ÜNLÜ, öğrencilerimizle sohbet ederek öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdi.