İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Firüzağa İlkokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´yı makamında ziyaret etti.
![İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Firüzağa İlkokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´yı makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_22154002_0.jpg)
İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında Firüzağa İlkokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´yı makamında ziyaret ettiler.
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI, öğrencilerimizle sohbet ederek öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdi.