İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Oryantiring Kız Takımı, okul sporları İl birinciliği yarışmalarında, gençler kategorisi İkincisi olarak grup yarışmalarına katılmaya hak kazanmıştır.
![İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Oryantiring Kız Takımı, okul sporları İl birinciliği yarışmalarında, gençler kategorisi İkincisi olarak grup yarışmalarına katılmaya hak kazanmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2017_02/17084639_IMG_20170117_152423.jpg)
İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Oryantiring Kız Takımı, okul sporları il birinciliği yarışmalarında, gençler kategorisi ikincisi olarak grup yarışmalarına katılmaya hak kazanmıştır. Grup yarışmaları 19 Şubat Pazar Günü Çorum´da düzenlenecektir. Burada da ilk 4´e girmeleri halinde Türkiye Birinciliği için yarışmaya hak kazanacaklardır.
Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.