İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, "Benim Puzzle Dünyam" Adlı Etkinliği Düzenliyor

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, "Benim Puzzle Dünyam" adlı etkinliği düzenliyor. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katılabileceği "Benim Puzzle Dünyam" adlı etkinliği düzenliyor.
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü,

 

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, "Benim Puzzle Dünyam" adlı etkinliği düzenliyor.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin katılabileceği "Benim Puzzle Dünyam" adlı etkinliği düzenliyor.

İlkokular; resimler 100 adet puzzle parçasına bölünerek 35x50 cm (standart resim kağıdına),

Ortaokullar; resimler 250 puzzle parçasına bölünerek 50x70 cm (standart resim kağıdına),

Lisesiler; resimler 500 puzzle parçasına bölünerek 50x79 cm (standart resim kağıdına).

TÜM GRUPLAR İÇİN

Resimler suluboya, juaj boya, akrilik, keçeli kalemlerle çalışılabilir. Resim tamamlanınca aynı ölçüde ince bir kartona yapıştırılır ve ardından üzeri çizilmiş olan puzzle parçaları bir makas yardımıyla kesilir.

Etkinlik aşamasını gösteren 4 adet fotoğraf (çizim, yapıştırma, kesme, tamamlanmış puzzle), ad, soyad, okul ismi ve veli iletişim numarası istememokulestetigi@gmail.com adresine gönderilecek. Yarışma komisyonu tarafından dereceye giren çalışmalar İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi twitter adresinden yayınlanacak.

 

 

 

14-04-2020

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.