İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Sayın Arif DEDEnin katılımıyla, müdürlüğümüz çalışanlarına Beyoğlu Öğretmenevinde, Protokol Kuralları ve İletişim konulu hizmet içi eğitim verildi.
![İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Sayın Arif DEDEnin katılımıyla, müdürlüğümüz çalışanlarına Beyoğlu Öğretmenevinde, Protokol Kuralları ve İletişim konulu hizmet içi eğitim verildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_04174144_img_8480.jpg)
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Sayın Arif DEDE’nin katılımıyla, müdürlüğümüz çalışanlarına Beyoğlu Öğretmenevi’nde, "Protokol Kuralları ve İletişim " konulu hizmet içi eğitim verildi.
Eğitime İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI, şube müdürlerimiz ve ilçe çalışanlarımız katıldılar.