İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul Ticaret Üniversitesi ile "Eğitimde İş Birliği Protokolü" İmzalandı
![İstanbul Ticaret Üniversitesi ile](/meb_iys_dosyalar/2022_01/14095054_image_6483441_11.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İstanbul Ticaret Üniversitesi arasında "Eğitimde İş Birliği Protokolü" imzalandı.
13 Ocak 2022 tarihinde, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi'nde gerçekleşen protokol törenine; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin BAĞCI, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Elçin AYKAÇ ALP ve Şube Müdürümüz Sayın Mehmet TOYRAN katıldı.