İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy´u Andık.

İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy´u Andık.

 

İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy vefatının 82. yıldönümünde anıldı. İstiklal Şairimiz  Mehmet Akif Ersoy ölümünün 82.yılında Galata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı programla Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi salonunda anıldı. Programa Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİRELLİ, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI, Akademi Beyoğlu Müdürü Sayın Adnan YENER, Okul ve Kurum Müdürleri ile öğrenciler katıldı.

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy vefatının 82. yıl dönümünde, hayatını kaybettiği Beyoğlu´ndaki Mısır Apartmanının önünde düzenlenen törenle anıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programa; Beyoğlu Kaymakamı Mustafa DEMİRELLİ, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah DEMİRCAN, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil SARICI, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Coşkun YILMAZ ile Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma ARGON’un yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı. Saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile başlayan programda öğrenciler Mehmet Akif’in şiirlerini seslendirdi.

 

27-12-201827-12-201827-12-2018

27-12-201827-12-2018

 

 

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.