İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Tüm Eğitim Camiasının Kurban Bayramını, en kalbi duygularımla tebrik ediyor; Bayramın, ülkemiz, tüm islam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Bayramlarımızın, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesi olmasını temenni ediyorum. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.![Kurban Bayramınız Mübarek Olsun](/meb_iys_dosyalar/2019_08/10191921_13987.jpg)