İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri kapsamında Cezayirli Gazi Hasan Paşa İlkokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ve okul müdürü ile birlikte Beyoğlu İlçe Müftümüz Sayın Aydın YIĞMAN´ı makamında ziyaret ettiler.
![Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri kapsamında Cezayirli Gazi Hasan Paşa İlkokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ve okul müdürü ile birlikte Beyoğlu İlçe Müftümüz Sayın Aydın YIĞMAN´ı makamında ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_25113928_img_0987.jpg)
Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri kapsamında Cezayirli Gazi Hasan Paşa İlkokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ve okul müdürü ile birlikte Beyoğlu İlçe Müftümüz Sayın Aydın YIĞMAN´ı makamında ziyaret ettiler.
Beyoğlu Müftümüz Sayın Aydın YIĞMAN ziyaret sonunda , öğrencilerimize kitap ve dergi hediye ederek okul hayatlarında başarılar diledi.