İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LYS´ye Giren Öğrencilere İlçe Milli Eğitim müdürümüz Cemil SARICI´nın mesajı

 LYS´ye Giren Öğrencilere İlçe Milli Eğitim müdürümüz Cemil SARICI´nın mesajı

"Değerli gençlerimizin yükseköğretime geçişleri sürecinde en önemli dönüm noktalarından birisi LYS dir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ailelerine bu sınavda büyük görevler düşmektedir. Özellikle ailelerin sınav öncesinde ve sonrasında öğrencilere psikolojik desteklerini tam anlamıyla göstermeleri gerekmektedir. Aileler, sınava girecek gençlerimize yeterli desteği vererek onların güzel bir başlangıcın ilk adımı olan üniversite hayatında daha başarılı bireyler olacağını unutmamalıdır.

   

İnanıyoruz ki gençlerimiz yıllardır hazırlandıkları bu sınavda en güzel neticeyi alarak üniversite hayallerini de gerçekleştireceklerdir. Bu vesileyle bugüne kadar gençlerimizin yetişmesinde türlü fedakarlığı üstlenen ailelerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, İlçemizde ve ülke genelinde LYS´ye girecek olan tüm öğrencilere şimdiden başarılar diliyor, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını  almalarını canı gönülden temenni ediyorum”

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.