İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mayıs Ayı Okul-Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı
![Mayıs Ayı Okul-Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/17163331_img20240517wa0057.jpg)
Okul-Kurum Müdürleri Mayıs ayı toplantısı Kasımpaşa Mevlevihane'sinde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin BAĞCI başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Hakan GÜNDOĞAR, Abdülkadir DURMUŞ ve Okul-Kurum müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Öncelikle Mevlevihane'yi gezerek tarihi ve programları hakkında bilgi alan müdürlerimiz, Mustafa Kandıralı Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin müzik dinletisi ardından toplantıyı gerçekleştirdiler.