İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Meslek Liselilere Staj Müjdesi
Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Anadolu meslek ve Anadolu teknik programı öğrencileri, 28 Eylül tarihinden itibaren staj yapabilecekler.![Meslek Liselilere Staj Müjdesi](/meb_iys_dosyalar/2020_09/29093607_25143449_25133033_KML_2560.jpg)
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un imzasıyla illere gönderilen yazıya göre Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı Anadolu meslek ve Anadolu teknik programı öğrencileri; işletmenin talebi, öğrenci velisinin izni ve kovid-19 salgınına yönelik gerekli tedbirlerin işletmeler tarafından alınması şartıyla 28 Eylül tarihinden itibaren stajlarına başlayabilecekler.
İşletmelere gönderilemeyen öğrenciler ise kovid-19 salgınına yönelik gerekli tedbirler alınarak "işletmede beceri/meslek eğitimi" derslerini okullarında yapabilecekler.