İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz Bünyesinde Açılan Robotik Kodlama Atölyesi Çalışmalarına Devam Ediyor
![Müdürlüğümüz Bünyesinde Açılan Robotik Kodlama Atölyesi Çalışmalarına Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2018_12/17152639_WhatsApp_Image_2018-12-17_at_15.16.19.jpg)
Müdürlüğümüz bünyesinde Beyoğlu Anadolu Lisesinde açılan Robotik Kodlama atölyesi çalışmalarına devam ediyor.
Bilgisayar ve yazılım mühendisleri desteğinde eğitim veren Robotik Kodlama atölyemizde 8 farklı okuldan 100´e yakın öğrencimiz kodlama eğitimi alıyor. Yazılım ve kodlama alanında ilgili ve yetenekli öğrencilerimize profesyonel eğitmenler tarafından eğitim veriliyor.