İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ve Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesiyle ortak düzenlenen "Üniversite Kariyer Günleri" Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi fuaye alanında gerçekleştirildi.
![Müdürlüğümüz ve Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesiyle ortak düzenlenen "Üniversite Kariyer Günleri" Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi fuaye alanında gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/27120720_0.jpg)
Müdürlüğümüz ve Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesiyle ortak düzenlenen "Üniversite Kariyer Günleri" Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi fuaye alanında gerçekleştirildi.
Etkinlikte 19 üniversite ve 4 farklı eğitim kurumu standları ve yapmış oldukları sunumlarla ilçemizdeki üniversite hazırlanan öğrencilerimizin tümüne yönelik çalışmalar gerçekleştirdi.