İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzün, Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu İlçe Müftülüğü ile Ortaklaşa Düzenlemiş Olduğu "Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı" Temalı Kutlu Doğum Programı İcra Edildi.

.
Müdürlüğümüzün, Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu İlçe Müftülüğü ile Ortaklaşa Düzenlemiş Olduğu

Müdürlüğümüzce, Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu İlçe Müftülüğü ile ortaklaşa düzenlenmiş olan "Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı" temalı kutlu doğum programı Haliç Kongre Merkezi´nde icra edildi. Programda Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin sunduğu tiyatro eseri sergilendi. Öğrencilerin sergilemiş olduğu tiyatro eserinde Peygamber efendimizin hayatı, Mekke ve Medine dönemlerinde yaşanan olaylar canlandırıldı. Öğrenci ve Müftülük çalışanlarından oluşan korodan ilahi ve naatlar okundu. 

Ayrıca program münasebeti ile Beyoğlu ilçesindeki okullarımız arasında yapılan çeşitli yarışmalarda (Resim yarışması, Naat okuma yarışması ve Bilgi yarışması) birinci olan öğrenciler eserlerini salonda okudu ve icra ettiler. Dereceye giren öğrencilere program sonunda Müdürlüğümüzce ödülleri takdim edildi. Haliç Kongre Merkezi´nde 18 Nisan 2015 cumartesi günü gerçekleştirilen programa öğrenci ve velilerimiz yoğun ilgi gösterdiler. Yoğun ilgi nedeniyle bir kısım konukların ayakta izlemek zorunda kaldığı program izleyenler tarafından büyük ilgi ve beğeni topladı.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.