İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri", Prof. Dr. Haluk DURSUN´un katılımıyla 26 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Galatasaray Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
![Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri", Prof. Dr. Haluk DURSUN´un katılımıyla 26 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Galatasaray Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_26163505_0.jpg)
Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri", Prof. Dr. Haluk DURSUN´un katılımıyla 26 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Galatasaray Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Sayın Prof. Dr. Haluk DURSUN , söyleyişiye katılan öğrencilerimizle İstanbul´da Yaşama Sanatı konusunda sohbet etti.