İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri",Osman ARSLAN´in katılımıyla 12 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Beyoğlu Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
![Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri",Osman ARSLAN´in katılımıyla 12 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Beyoğlu Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_12162347_1.jpg)
Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri",Osman ARSLAN´in katılımıyla 12 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Beyoğlu Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Sayın Osman ARSLAN, söyleyişiye katılan öğrencilerimizle 15 Temmuz Darbe Girişimi konusunda konuştu.