İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri",Osman ARSLAN´in katılımıyla 12 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Beyoğlu Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.
![Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri",Osman ARSLAN´in katılımıyla 12 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Beyoğlu Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_11102137_img20161010wa0007.jpg)
Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri",Osman ARSLAN´in katılımıyla 12 Ekim Çarşamba günü saat 14.00´da Beyoğlu Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.