İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın

  15 Temmuz 2016 tarihinde aziz milletimiz, Fethullahçı Terör Örgütünün  (FETÖ/PDY),  devleti yıkmak, milli bütünlüğümüzü yok etmek için düzenlediği alçak darbe teşebbüsüne şahit olmuştur.

  15 Temmuz gecesi düzenlenen hain darbe girişimi,    Sayın Cumhurbaşkanımızın dik duruşu ve kararlı iradesi, FETÖ'cü teröristlerin saldırılarına karşı meydanlara koşan aziz milletimizin cesareti, Türk Silahlı  Kuvvetleri içerisinde bulunan demokrasiye ve milli iradeye bağlı kahraman askerlerimizin direnişi, Emniyet güçlerimizin cansiperane karşı koyuşu  sayesinde  engellenmiştir.

  15 Temmuz 2016 günü,  bir dönemin acı,  ancak şanlı bir hatırası olarak Türk Demokrasi Tarihine kazınacak bir demokrasi zaferidir. Bizlere düşen yaşanan olaylardan ders çıkararak geleceğin Türkiye'sinin inşaasında adımlarımızı sağlam atmaktır.

  Şanlı geçmişinde olduğu gibi 15 Temmuz'da da kutlu bir destan yazan milletimizin Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, vatan uğrunda canlarını feda eden  aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık ve şifalar temenni ediyor, istiklaline ve istikbaline, canı pahasına sahip çıkan milletimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Kuloğlu Mah. İstiklal Cad. Hükümet Konağı No133 Kat4 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364 / 6667 / 5787 / 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.