İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın Gaziler Günü Mesajı

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyor, şükranlarımı sunuyorum.
Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın Gaziler Günü Mesajı

    Gazilik, tarih boyunca milletimizin en önem verdiği unvanlardan biri olmuştur. Vatan uğruna canlarını feda etmekten çekinmeyen bu millet, gazi bir millettir.             

    Gazilerimiz, cesaretleri ve fedakarlıklarıyla bizlere nice zaferler ve kahramanlıklarla dolu bir geçmiş bırakmışlardır.  Şanlı tarihimiz boyunca,  Çanakkale'de, Sakarya'da,  Dumlupınar'da, Kıbrıs'ta, son olarak da 15 Temmuz hain kalkışmasında canlarını hiçe sayarak bizlere örnek olmuşlardır.  

     Bugün bayrağımız, onların cesaretleri sayesinde gökyüzünde dalgalanmakta, ezanımız beş vakit minarelerimizden okunmaktadır.  

     Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyor, şükranlarımı sunuyorum.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.