İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın İlköğretim Haftası Mesajı

İlkogretim Haftası'nı kutluyor, yeni eğitim öğretim yılının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın İlköğretim Haftası Mesajı

   Tüm dünya ile birlikte Covid19 salgınına karsi mücadele verdiğimiz bir dönemde alinan tedbirler, yeni eğitim öğretim dönemini derinden etkilemiştir.

   Pandemi sürecinde,  eskisinden farklı olarak yüz yüze eğitimde bazı kısıtlamalara gidilmiş, öğrencilerimiz yeni eğitim öğretim yılına EBA üzerinden canlı derslere katılarak ve TRT EBA kanallarını takip ederek başlamıştır. Buna bağlı olarak,  bu yıl İlkogretim Haftası'nı da farklı bir şekilde kutlamaktayız.  

   Öğretmen, öğrenci ve velilerimize İlköğretim Haftası nedeniyle şu önemli noktaları hatırlatmak istiyorum.

   Değerli Öğretmenlerimiz,

   Çocuklarımızın geleceğini inşaa ve imar etme, pandemi sürecinde onlara rehberlik etme konusunda sizlere olan inancımız tamdır. Çocuklarımız sizlerin desteği ile bu dönemi en verimli şekilde geçireceklerdir.

   Sevgili Öğrencilerimiz,

   Yüz yüze eğitimden uzak kaldığınız bu dönemde okulunuzu, arkadaşlarınızı ve öğretmenlerinizi özlediniz. Bu dönemi sağlığınıza dikkat ederek uzaktan eğitime en etkili biçimde katılarak geleceğin dünyasına kendinizi hazırlamalısınız. Sizler bu ülkenin yarınlarısınız.

   Saygıdeğer Velilerimiz,

   Eğitim öğretimin en önemli unsurlarından biri de sizlersiniz. Çocuklarımıza en büyük desteği sizler vereceksiniz. Uzaktan eğitim sürecinde çocuklarımıza rehberlik edeceğinize inancımız tamdır.

   Bu duygu ve düşüncelerle, İlkogretim Haftası'nı kutluyor, yeni eğitim öğretim yılının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.