İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimiz AKOM´da Afet Bilinci Eğitimi Aldı
Afet Eğitim Hazırlık Günü etkinlikleri kapsamında İhsan Şerif İlkokulu öğrencilerimiz AKOM´da afet bilinci eğitimi aldı.![Öğrencilerimiz AKOM´da Afet Bilinci Eğitimi Aldı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/14103525_IMG_4323.jpg)
İlçemiz İhsan Şerif İlkokulu öğrencileri, Afet Eğitim Hazırlık Günü etkinlikleri kapsamında AKOM’da düzenlenen programa katıldı. Program kapsamında afet ile ilgili Hacivat-Karagöz oyunu sergilendi. AKOM eğitim yönetimi uzmanı Gökhan ORUÇ tarafından, öğrencilere uygulamalı afet eğitimi verildi.