İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimize Maske-Mesafe-Hijyen Eğitimi Verildi
İlçe Sağlık Müdürlüğümüz tarafından Anaokulu ve 1. sınıf öğrencilerimize Covid19'dan korunmak için "doğru el yıkama, maske kullanımı ve sosyal mesafeyi koruma" hakkında eğitimler verildi.![Öğrencilerimize Maske-Mesafe-Hijyen Eğitimi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2020_09/29091749_120309570_1289137474759994_5700749988818847886_n.jpg)
İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından toplum sağlığını korumak amacıyla okul öncesi ve birinci sınıflara yönelik "maske-mesafe-doğru el yıkama" konularında eğitim verildi.