İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Günü Etkinlikleri

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Öğretmenler Günü kapsamında etkinlikler hazırladı. 
Öğretmenler Günü Etkinlikleri

 İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında eğitim sistemimizin temel sütunu öğretmenlerimiz arasındaki saygı ve sevgi bağlarını kuvvetlendirmek, mesleki dayanışmayı ve öğretmenliğin saygınlığını artırmak amacıyla bir haftaya yayılacak şekilde çeşitli etkinlikler hazırladı.

 

 Bu yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kapsayan hafta boyunca salgın kapsamındaki tedbirlere uygun şekilde öğretmenlerin kültürel, sanatsal ve değerler temalı etkinliklerde buluşacağı özel bir program hazırlandı.  Öğretmenler Günü kutlamaları 22 Kasım 2020 Pazar günü başlıyor. Bu çerçevede önce öğretmen hatıra ormanında fidan dikimi yapılacak.

 

 23 Kasım Pazartesi akşamı sanal resim sergisi açılacak.  24 Kasım Salı günü Taksim Cumhuriyet Anıtı'na çelenk koyulacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesiyle devam edecek buradaki törenin ardından aday öğretmenlerimizin çevrim içi yemin töreni gerçekleştirilecek. Akşam ise Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projemiz kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı ile çevrim içi söyleşi programı düzenlenecek. 

 

 25 Kasım Çarşamba günü İstanbul Öğretmen Akademileri çevrim içi olarak açılacak.  26 Kasım Perşembe günü ise öğretmen ve sağlık konulu bir panel düzenlenecek.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.