İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Meclis Başkanlarımız Beyoğlu Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Misbah DEMİRCAN´ı makamında ziyaret etti.
![Okul Meclis Başkanlarımız Beyoğlu Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Misbah DEMİRCAN´ı makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/22094542_IMG_5436.jpg)
Okul Meclis Başkanlarımız İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI ile birlikte Beyoğlu Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Misbah DEMİRCAN´ı makamında ziyaret etti. Öğrenci meclis başkanlarımız ile eğitim--öğretim ve yerel yönetimlere dair keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.