İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması ve Niteliğin Arttırılması Toplantısı
![Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması ve Niteliğin Arttırılması Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2022_12/15100815_WhatsApp_Image_2022-12-13_at_14.12.56_2.jpg)
Okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması ve niteliğin arttırılması kapsamında, ilçe ve okullar düzeyinde yapılan çalışmaları yerinde izlemek-değerlendirmek amacıyla; okul öncesi eğitim veren kurum müdürleri toplantısı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sn. İrfan Zeki ER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin BAĞCI'nın katılımlarıyla gerçekleştirildi.