İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Rehber Öğretmenlerimize "Okullarda Akran Arabuluculuğu ve Problem Çözme Eğitimi" Verildi
![Okul Rehber Öğretmenlerimize "Okullarda Akran Arabuluculuğu ve Problem Çözme Eğitimi" Verildi](/meb_iys_dosyalar/2019_02/12105633_unnamed.jpg)
İlçemiz resmî ve özel okullarında görev yapan Rehber Öğretmenlere 11 Şubat 2019 Pazartesi günü 09.00-16.00 saateri arasında, Okçu Musa İlkokulunda, Yakın Doğu Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Nükhet Gündüz tarafından "Okullarda Akran Arabuluculuğu ve Problem Çözme Eğitimi" verildi.