İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul-Sanayi İşbirliği İstanbul Modeli Protokolü Beyoğlu Odakule İstanbul Sanayi Odasında imzalandı
![Okul-Sanayi İşbirliği İstanbul Modeli Protokolü Beyoğlu Odakule İstanbul Sanayi Odasında imzalandı](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_15162955_3.jpg)
İstanbul Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve İstanbul Sanayi Odası arasında yapılan "Okul-Sanayi İşbirliği İstanbul Modeli " Protokolünün imza töreni,09 Ekim 2015 Cuma günü 10:00-11:45 saatleri arasında Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Ahmet ERDEM´in katılımıyla,İstanbul Sanayi Odası Odakule meclis salonunda gerçekleştirildi.