İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen "Sporda Ahlak; Kötü Alışkanlıklardan Korunma Semineri" Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.
![Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_24162847_4.jpg)
2015-2016 yılı gençlik projeleri destek kapsamında Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen "Sporda Ahlak; Kötü Alışkanlıklardan Korunma Semineri " Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Galata Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Hoca İshak Efendi İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin katılımıyla Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.