İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ortaokullar ve İmam Hatip Ortaokulları arası Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Bilgi Yarışması yapıldı.
![Ortaokullar ve İmam Hatip Ortaokulları arası Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Bilgi Yarışması yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_19155842_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen, ortaokullar ve imam hatip ortaokulları arası Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Bilgi Yarışması Beyoğlu Spor Kompleksinde yapıldı. Yarışma sonucunda dereceye giren okullarımız;
Derecesi
Derecesi |
Okulun Adı |
Puan |
1 | Hoca İshak İmam Hatip Ortaokulu | 100 |
2 | Kaptanpaşa İmam Hatip Ortaokulu | 90 |
3 | Sururi Ortaokulu | 85 |
Dereceye giren öğrencilerimize ödülleri 20 Nisan Çarşamba günü saat 18:30’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğimiz Kutlu Doğum Programında takdim edilecektir.