İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Performans Değerlendirme semineri, 18-20 Mayıs 2016 tarihlerinde İlçemiz Okçumusa İlkokulu konferans salonunda verilecektir.
![Performans Değerlendirme semineri, 18-20 Mayıs 2016 tarihlerinde İlçemiz Okçumusa İlkokulu konferans salonunda verilecektir.](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_18165948_11.jpg)
Aday öğretmenlerin performans değerlendirme süreçlerinin sorunsuz şekilde yürütülmesi için okul / kurum müdürlerimize yönelik “Performans Değerlendirme” semineri, 18-20 Mayıs 2016 tarihlerinde İlçemiz Okçumusa İlkokulu konferans salonunda Ayşe Ege Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hülya ŞAHMARAN tarafından verilecektir.