İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"İstanbul´u Okuyorum"
!["İstanbul´u Okuyorum"](/meb_iys_dosyalar/2018_11/22115511_k_21123959_WhatsApp_Image_2018-11-21_at_10.12.21.jpg)
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, "2023 İstanbul Eğitim ve Kültür Vizyonu" kapsamında, "İstanbul´u Okuyorum" adıyla okuma seferberliği başlattı. 22.11.2018 tarihinde İstanbul´daki tüm ortaokul ve liselerde ilk ders saatinde okuma etkinliği düzenlendi.
İlçemizde bulunan tüm okul ve eğitim kurumları da aynı saatte kitap okuyarak "İstanbul´u Okuyorum" projesine tam destek verdi.