İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Öğretmenlerde Görülebilen Meslek Hastalıkları" Semineri Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesinde Gerçekleştirildi.
!["Öğretmenlerde Görülebilen Meslek Hastalıkları" Semineri Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesinde Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2018_11/27162004_WhatsApp_Image_2018-11-27_at_15.40.34.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Haftası etkinlikleri kapsamında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile öğretmenlere yönelik "Öğretmenlerde Görülebilen Meslek Hastalıkları" semineri ilçemiz Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.