İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Yüksek Öğretime Geçiş Sisteminin Dinamikleri ve YÖK Atlas" semineri Firuzağa İlkokulu konferans salonunda gerçekleştirildi.
!["Yüksek Öğretime Geçiş Sisteminin Dinamikleri ve YÖK Atlas" semineri Firuzağa İlkokulu konferans salonunda gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/17145018_17264334_406380143065825_8794028706640589713_n_1.jpg)
İlçemiz ortaöğretim kurumlarında görev yapan rehber öğretmenlerimize yönelik Yüksek Öğretime Geçiş Sisteminin Dinamikleri ve YÖK Atlas konusunda İstinye Üniversitesi Genel Sekreteri Burak KILANÇ, Firuzağa İlkokulu konferans salonunda seminer verdi.