İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şiirin sesi ilçemizdeydi.
![Şiirin sesi ilçemizdeydi.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_06160513_1.jpg)
Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Beyoğlu Söyleşileri", tiyatrocu ve şair İbrahim SADRİ´nin katılımıyla gerçekleşti. İlçemiz Kasımpaşa Çok Programlı Lisesi´nde de eğitim görmüş olan İbrahim SADRİ, öğrencilerimizle edebiyat, sanat ve Beyoğlu konularında sohbet etti. Program sonunda Kasımpaşa Lisesi´nde okuduğu yıllara ait fotoğraf, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI tarafından kendisine hediye edildi.