İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Talim ve Terbiye Kurulu Başkanımız Sayın Alpaslan DURMUŞ ilçemizdeydi.
![Talim ve Terbiye Kurulu Başkanımız Sayın Alpaslan DURMUŞ ilçemizdeydi.](/meb_iys_dosyalar/2017_09/22150353_5.jpg)
Talim ve Terbiye Kurulu Başkanımız Sayın Alpaslan DURMUŞ yenilenen öğretim programlarını tanıtmak için saat 10:00´da ilçemiz Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde okul-kurum müdürlerimize,öğretmenlerimize,okul-aile birliği başkanlarımıza yönelik bilgilendirme toplantısı yaptı.
Yenilenen Müfredat Programları ve eğitim süreçlerini anlatan Sayın DURMUŞ, öğretmenlerimizin de sorularını yanıtladı.