İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Karate Federasyonunun düzenlemiş olduğu şampiyonada Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencimiz Yunus Emre DEMİRCİ 55 kg da Türkiye Şampiyonu olmuştur.
![Türkiye Karate Federasyonunun düzenlemiş olduğu şampiyonada Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencimiz Yunus Emre DEMİRCİ 55 kg da Türkiye Şampiyonu olmuştur.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/07133700_06124602_IMG_0686.jpg)
Türkiye Karate Federasyonunun düzenlemiş olduğu şampiyonada Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencimiz Yunus Emre DEMİRCİ 55 kg´ da Türkiye Şampiyonu olmuştur.
Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.