İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Veda ederken...
Beyoğlu Eğitim Camiasının Saygıdeğer Mensupları; Birlikte çalıştığımız süre içerisinde Beyoğlundan ve sizlerden çok şey öğrenerek aranızdan ayrılıyorum. Beyoğlu, tarihindeki renkliliği, günün her saatindeki farklı hareketliliği ve insan profiliyle adeta minyatürize edilmiş bir dünya. Ondaki güzellikleri yakalamanın yolunun, içerisinde barındırdığı sınırlılıkları itici bir güce dönüştürebilmekten geçtiği inancındayım. Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, şahsında tüm ekibine ve Beyoğlu'nda eğitime katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Hizmet bayrağını devralan Müdürüme başarılar diliyorum. Bu süreçte farkında olmadan sebep olduğum gönül kırgınlıkları için hak helalliği talep ediyorum. Unutulmamak ve unutmamak temennisi ile Allah'a emanet olun. Cemil SARICI![Veda ederken...](/meb_iys_dosyalar/2020_01/27105816_Untitled-1.jpg)