İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
'' Yüzyıllık Sevdamız: Cumhuriyet '' İsimli Kompozisyon ve Şiir Yarışmalarının Ödül Töreni Yapıldı
!['' Yüzyıllık Sevdamız: Cumhuriyet '' İsimli Kompozisyon ve Şiir Yarışmalarının Ödül Töreni Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_11/02222730_WhatsApp_Image_2023-11-02_at_15.44.44_2.jpg)
Beyoğlu Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, Lise ve Ortaokul kademelerinde yapılan, '' Yüzyıllık Sevdamız: Cumhuriyet '' isimli kompozisyon ve şiir yarışmalarının ödül töreni, Belediye Başkanımız Sn. Haydar Ali YILDIZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin BAĞCI' nın katılımlarıyla gerçekleştirildi.